BERBEROĞLU GERİ DÖNÜŞÜM

Gebze’ de uzun yıllardan bu yana hurda ve Geri Dönüşüm İşleri ile hizmet vermekte olan Berberoğlu Geri Dönüşüm ve Hurda Ticareti 1988 yılında Durmuş Berberoğlu tarafından kuruldu.

25 yıldır devam eden ticari faaliyetine Develi Durağı Mevkiinde başlayan firmamız, 2006 yılında halen faaliyet göstermekte olduğu Köşklüçeşme Mahallesi’ nde bulunan  kendisine ait şantiye sahasına taşınmıştır.

Firmamız, başta Demir, DKP, Aliminyum, Ekstra, Plastik, Naylon, Kağıt, Bakır, Sarı, Çinko, Krom ve kablo çeşitleri olmak üzere bir çok grupta hurda ve geri dönüşüm alımı yapmakta, depolama, istifleme ve ayırma işlemleri sonrasında bu tür maddeleri doğaya karışımını engelleyerek gerek ülke ekonomisine gerekse doğanın korunumuna katkı sunarak yeniden kazandırmanın en önemli basamaklarında hizmet vermektedir.

Gebze Hurda ve Geri Dönüşüm hizmet sektöründe profesyonellik ve kalite üretmek amacı ile çalışmalarına ekipman desteğini ve araç parkını her geçen gün geliştirerek sürdürme hedefinde olan firmamız, hurda ve geri dönüşüm alanında kullanılmak üzere 1 Elektrikli ve 1 Lastikli olmak üzere 2 adet Eskovatör, 6 kamyon destekli teşkilatlı sistem ile hizmetlerini sürdürmektedir.

25 yıllık deneyimi ile bir çok kurum ve kuruluş ile portföyünü her geçen gün geliştirmekte olan firmamız,  halen Çolakoğlu Şirketler Grubu, Dilek Demir Çelik, Kroman Demir Çelik, Kerimoğlu Metal, Kaptan Metal gibi firmalar ile iş ortaklığını sürdürmektedir.