• <h3 style="color: #ffffff;">Geri Dönüşüm Hepimiz İçin</h3>
<p>Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kalite, güven ve <br>titizlilikten taviz vermeksizin sizlerin memnuniyetini <br>her geçen gün arttırma amacındayız..</p>
   
 
  • <h2 style="color: #FFFFFF;">Sizlere Doğayı Kazandırıyoruz</h2>
<p>Takım çalışması ile özveri ve keyifle sürdürdüğümüz<br />
faaliyetlerimiz ile her geçen gün büyüyerek, <br />
daha fazla atık toplayıp, daha temiz bir dünya inşa ediyor<br />
dünyamıza gelecek, ömrünüze ömür katıyoruz.</p>
   
 
   
 
   

Gebze’ de Ekstra Hurdaları yoğun olarak tüm sanayi türlerinde kullanılmaktadır. istiflenmiş ya da dağınık halde bulunan her türde ekstra hurdalarınız Berberoğlu Geri Dönüşüm ve Hurda Ticaret tarafından değerinde değerlendirilmektedir.

Merkez ofisimize uğrayarak konu hakkında bilgi alabilir, ya da ekstra hurdalarınız hakkında teklif gönderebilirsiniz.

Gebze’ de Sarı Hurdası yoğun olarak tüm sanayi türlerinde kullanılmaktadır. Sarı türdeki hurdalarınız, biçim ve şekline bakılmaksızın Berberoğlu Geri Dönüşüm ve Hurda Ticaret tarafından değerinde değerlendirilmektedir.

Merkez ofisimize uğrayarak konu hakkında bilgi alabilir, ya da sarı hurdalarınız hakkında teklif gönderebilirsiniz.

Gebze’ de Alüminyum Hurdası yoğun olarak tüm sanayi türlerinde kullanılmaktadır. bütün ya da parçalanmış halde bulunan her türde hurda alüminyumlarınız Berberoğlu Geri Dönüşüm ve Hurda Ticaret tarafından değerinde değerlendirilmektedir.

Merkez ofisimize uğrayarak konu hakkında bilgi alabilir, ya da hurda alüminyumlarınız hakkında teklif gönderebilirsiniz.

Gebze’de Kağıt Hurdası yoğun olarak tüm sanayi türlerinde kullanılmaktadır. Gazete, dergi, arşiv evrakı, karton mukavva gibi her türde hurda kağıtlarınız Berberoğlu Geri Dönüşüm ve Hurda Ticaret tarafından değerinde değerlendirilmektedir.

Merkez ofisimize uğrayarak konu hakkında bilgi alabilir, ya da hurda kağıt çeşitleriniz hakkında teklif gönderebilirsiniz.

Gebze’de Plastik Hurdası yoğun olarak tüm sanayi türlerinde kullanılmaktadır. Geri dönüşüme uygun olup olunmadığına bakılmaksızın her türde plastik hurdalarınız Berberoğlu Geri Dönüşüm ve Hurda Ticaret tarafından değerinde değerlendirilmektedir.

Merkez ofisimize uğrayarak konu hakkında bilgi alabilir, ya da hurda plastikleriniz hakkında teklif gönderebilirsiniz.

Gebze’de Çinko Hurdası yoğun olarak tüm sanayi türlerinde kullanılmaktadır. mahiyetine bakılmaksızın sağlam ya da kullanılmış haldeki parça ve bütün Çinko Hurdalarınız Berberoğlu Geri Dönüşüm ve Hurda Ticaret tarafından değerinde değerlendirilmektedir.

Merkez ofisimize uğrayarak konu hakkında bilgi alabilir, ya da hurda çinkolarınız hakkında teklif gönderebilirsiniz.

Hakkımızda

Gebze’ de uzun yıllardan bu yana hurda ve Geri Dönüşüm İşleri ile hizmet vermekte olan Berberoğlu Geri Dönüşüm ve Hurda Ticareti 1988 yılında Durmuş Berberoğlu tarafından kuruldu.

Devamı

Neredeyiz?

Köşklüçeşme Mah. Yeni Bağdat Cad.
560 Sk. No:2 Gebze Kocaeli
Cep Tel: 0532 642 67 59
Cep Tel: 0532 772 15 77
Cep Tel: 0530 159 90 50
Telefon: 0262 641 64 83
Telefon: 0262 646 96 48
Faks: 0262 641 64 81

İletişim Formu

Adınız (Zorunlu)

Telefon No: (Zorunlu)

Mesajınız:

Güvenlik Sorusu:
captcha

Cevap: